Nasza firma, posiada wieloletnie doświadczenie w branży, oferując usługi w zakresie przetwórstwa blach stalowych. Firma świadczy swoje usługi w Łodzi, w obszarze przemysłowym gwarantującym dobre połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi, w szczególności z węzłem komunikacyjnym w Strykowie.

Posiadamy nowoczesną, ogrzewaną halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni ok. 3000m2, wyposażoną w linię technologiczną przeznaczona do prostowania, pomiaru i automatycznego cięcia kręgów stalowych. Stosowane technologie gwarantują precyzyjne cięcie blach stalowych na żądane wymiary. Roczna wydajność linii to ponad 36.000 ton.

Centrum serwisowe zapewnia kompleksową obsługę logistyczną w zakresie prac załadowczo-wyładowczych oraz składowania materiałów klientów. Na terenie kompleksu znajduje się parking dla samochodów ciężarowych oraz własna bocznica kolejowa pozwalająca na prowadzenie wyładunku bezpośrednio na hali produkcyjno-magazynowej.

Wyposażenie centrum serwisowego w suwnice o maksymalnym udźwigu 42 t gwarantuje obsługę całego zakresu kręgów będących w obrocie.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny,  krótkie terminy realizacji usług oraz atrakcyjne warunki współpracy. Wspierana przez efektywny system informatyczny logistyka zapewnia naszym klientom rzetelne informacje on-line o stanach magazynowych i procesie produkcyjnym.

Spółka oferuje nie tylko cięcie kręgów stalowych klienta  lecz również prowadzi sprzedaż blach stalowych w kręgach, arkuszach i formatkach wypalanych laserowo wg dokumentacji klienta.